Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 04 2022 09:55

##SHITUR## Mercedes Glk 220 diesel.

EUR

Publikuar: Gush 04 09:55
Shikime: 1
Mercedes Glk 220 diesel//
Viti prodhimit 2010//
Importuar nga zvicra//
235 mij kilometra te certifikuara//
Opsione shtes:kambio automatike,navigator,sensor parkimi,drita bi xenon,xhama te zi origjinal,pilot automatik.Cmimi 12400 euro me dogane te paguar.📞0694708888Cmim i diskutueshem
Përshkrimi i linkut

Lorin-star Auto

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694708888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione