Publikuar: Mar 20 2023 08:39

SHITET 2020 GLE 400d (COUPÉ)

EUR

Publikuar: Mar 20 08:39
Shikime: 1215
✅ SHITET 2020 GLE 400d (COUPÉ)
🏁 60 000 km
🐎 330 hp
⛽ NAFT 3.0
💯 AMG LINE, Panorame, head up display, sedilje multifunksionale full, burmester sound system etj. FULL LOAD.
CMIMI: 96.000€ disk
069 40 20 888
-
📍Tiranë.
-
Me shume info:
-Amg line package
-Head Up display
-Tavan Panoramik
-Blind spot assist
-Autonomus Distronic Plus (mban korsine, ruan distancen nga makinat e tjera, frenon dhe shpejton vete)
-Auto parkim (veteparkohet)
-Kamera 360° + sensore parkimi
-Dynamic drive plus
-Sedilje me memorie
-Sedilje me ngrohje dhe ftohje
-Amortizim me kontroll lartesie
-Hapja dhe mbyllje e bagazit me levizjen e kembes, me buton
-Ndricim i brendshem "ambjent color led light 64 ngjyra
-Klima me 4 zona
-Android auto, apple car play
-Wireles charge phone
-Inteligent Led System Plus
-Burmester sound system
-Salloni lekure ngjyre bezhe
-German Edition 🇩🇪

-Te gjitha sherbimet te kryera ne servis te autorizuar Mercedes-Benz

-vetem shitet, nuk nderrohet
-Tel 0694020888
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1215
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694020888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione