Published: Gush 12 2019 06:19

Mercedes benz GLE 350 coupe fulloption AMG paket

EUR

EUR
Published: Gush 12 06:19
Views: 26
Mercedes GLE 350 diesel 3000cc viti 10/2016 Makin e porositur te Mercedesi. Aktual km 38200 . nder te tjera panorama drive asist 360° camera distronik plus që dote thot kur del nga Ruga te jep sinjal dhe futet vet ne rug i dallon qëniet e levizshme si njerz kafë e te tjera Ne se eshte e nevojshme ndalon ne vend pa i shkel frenat Makina ecën komplet autonom pra me shum siguri. Mjafton vetm jepi shpejtsin e dëshiruar , dhe ajo frenon dhe niset vet pa i dhen gas personi,si dhe opsione të tjera ka tv ka sensor kur je i lodhur moes të zergjumi te thot ndalo pi kafe e shum te tjera Makina eshte shum e bukur dallohet shum nga modeli orogjinal eshte e gjër eshte e ulet ,. plot opcione . i interesuar Kontaktoni E-Mail KJO MAKIN VETËM SHITET < NUK >NDEROHET ME PALLATE TOKA DYQANE e te tjera .
DOGANA PER KËTË MAKIN KUSHTON LEK 5250 te reja
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
26
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0698311784

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information