Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 04 2022 10:42 Tani jeni duke parë: 1

Mercedes Benz GLE 350 (AMG LOOK) ,NAFTE,DISTRONIC PLUS,FULL!

EUR

Publikuar: Dhj 04 10:42
Shikime: 104
Tani jeni duke parë: 1
✅ Marka : Mercedes Benz GLE 350 (AMG LOOK)
💶 Cmimi :33 900 EURO i diskutueshem.
✅ Motorr : 2987 ccm
✅ Lenda djegese: Nafte
✅ Viti : 2016
✅ Kambjo : Automatike
✅ Targa : Te huaj
✅ Km : 207.765 km (me garanci)
✅ Ngjyra : E Zeze

⬇️ Opsionet shtese:
🔎 Full Option.F1 Timon me ngrohje,
🔎 Start/stop keyless go,
🔎 Tavan Panoramik+ Xhama te Erret origjinale nga fabrika(mrapa)+ bagazh elektrik,
🔎Drita led automatike(mercedes benz intelligent light system),Distronic Plus
🔎 NAVI+CD+DVD+USB+SD,
🔎 Sensor parkimi (Para-Mbrapa)+Kamera +Parking Assist +Vet Parkim
🔎 Pasqyret me palosje+ ngrohje+sinjalizim +parakalimi,
🔎 Pilot automatik+ asistplus
📍Adresa:Babos, autostrada Tirane-Durres, 10 km —> Perballe City Park
📞 00355697207279
Përshkrimi i linkut

AUTO_BABOS

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Tr-Dr km10 Perballe City Park,Vore Tregoje në hartë

00355697207279

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione