Publikuar: Jan 23 2023 10:23

GLE 350 Benzine - Look AMG 6.3 USA

EUR

Publikuar: Jan 23 10:23
Shikime: 676
✅GLE 350 Benzine 4Matik (pa taks luksi) 315hp ✅Viti 2016 Look AMG 6.3 origjinal made in 🇺🇸 ✅Makina ka 119.000 km me te drejt verifikimi ku te doni
✅Timoni i bere me porosi Full Carbon+Lights viti 2021
✅Marsha ne timon F1(+/-)
✅Marmitat me zhurm (hapje mbyllje me pult)
✅Tavani me Pika 12colors
✅Head Up Display
✅Start/stop
✅Baxho xhami
✅Sedilje me ngrohje/memorie
✅Sedilje AMG Line
✅Pasqyrat me palosje
✅Blind spot (trekendeshat ne pasqyra)
✅Driving Assistant Plus (makina skanon dhe parandalon rreziqet)
✅Radar distance/shpejtesie/vijat e bardha
✅Sensor shiu/dritash
✅Kamera parkimi
✅Lane change warning⚠️
✅Disqe 20’inch AMG
✅Bagazhi mbyllet me buton e tj…
❌Makina esht pa dogan
✅Cmimi 38,500Euro i diskutushem me cash 💵
📱 Nr kontakti:0698736210
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
676
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione