Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 19 2023 08:21

MERCEDES BENZ GLE350 D, 4 MATIC,VITI 2016,AUTOMATIKE,3.0NAFT

EUR

Publikuar: Maj 19 08:21
Shikime: 2
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, Mercedes GLE 350D, motorr 3.0 nafte, 4 MATIC, kambio automatike, viti prodhimit 2016, tavan panoramik, sallon lekure, sedile elektrike+memorie+ngrohje, komanda+marshe ne timon, start&stop, klima, navigator, radio cd+usb+aux+tel, pasqyra me palosje, sensore parkimi+kamera parkimi, drita led, dy celesa (key les) etj
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NUK BEJME NDERRIME
https://www.instagram.com/auto.mix.tirana/
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMixTirana
Përshkrimi i linkut

AUTO-MIX-TIRANA

Shitje Autoveturash te perdoruara te te gjitha markave
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

RRUGA MARIE KRAJA (KODRA E PRIFTIT) Tregoje në hartë

0695500905

http://automixtirana.al/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione