Publikuar: Sht 29 2023 01:34

GLE350d 🇩🇪 Masazh,Soft Close OKAZION

Publikuar: Sht 29 01:34
Shikime: 18
Gle 350d 4Matic Gjermanie
Nafte

<<<Sedilje me Masazh>>>
<<<Dyert me Thithje(Soft Close)>>>

Kambio 9Marshe
Viti: Nëntor 2015
Km: 186.000 ( të verifikushme )
Sallon lekure Bezhe
Start/Stop

Sedilje Ngrohje + Memorie 123
Tavan Xhami
Vet-Ventilim Kabine ne Verë dhe Vet-Ngrohje ne dimer
Lane Assist + Blind Spot + Distronic(vetfrenim) + Cruise Control
Fenere Inteligent Light System
Amortizatore Normal
Xhami para me Rezistence
Xhama te zinj Origjinal
Kamera Parkimi
Ambient Lighting 3 Colore
Mbyllje Bagazhi me Buton
Tow Bar (per terheqje Jet-Ski etj)
Mercedes Benz Welcome Logo Naten tek Dyert
2 Celsa
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me sherbimet e bera.Mundesi kontrolli sipas deshires tuaj

Cmimi Okazion me cash i diskutushem

Whats app: +44 7387 172314
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
18
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione