MERCEDES-BENZ GL 350 BlueTEC-AMG LINE-Panoramike !!

26 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto-Loreni Dje 22:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto-Loreni
OKAZION ‼️‼️S 550 Lungo-Distronic-Panoramike Viti 2011‼️‼️ 13 300 EUR
auto.loreni-🚗instagram,Facebook 👍 1 EUR
GLK 250 (DESIGN)-Amg Line-Panoramike- 0 EUR
Ford kuga 2014 1.6 benzin 4X4 11 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
GL 350

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Sapo Ardhur Mercedes-Benz GL 350 BlueTEC-
Amg line Fabrike-
Gjendje perfekte-
Kilometra Origjinale-
Cmimi 26500 €uro
Cel:+355695434184
Auto-Loreni
  Online
00355695434184
Leaflet
Auto-Loreni
Mercedes-Benz GLK 250 BlueTEC-Amg Line-Panoramike 0 EUR
S 350 Bluetec -Look Amg Line-Distronic 13 500 EUR
auto.loreni-🚗instagram,Facebook 👍 1 EUR
GLK 250 (DESIGN)-Amg Line-Panoramike- 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione