Publikuar: Mar 25 2023 07:20

Shitet Mercedes GL

EUR

Publikuar: Mar 25 07:20
Shikime: 3
✔️Mercedes GL 350 Blutec!
✔️Viti 2014
✔️5+2 vende
✔️kilometra 199 mi
✔️motor 2987 cc pa taks luksi
✔️Start/stop ndezje dhe fikje me buton
✔️keyles hapje dhe mbyllje e makines pa perdorur celsin, por thjesht Duke vendosur doren mbi doreze
✔️pilot automatik
✔️ elektrik, komandim pozicional
✔️kambio 7g Tronic
✔️sensor parkimi para mbrapa
✔️kamera parkimi para mbrapa 360 Grad
✔️fener full led
✔️sensor shiu
✔️tavan panoramik me hapje
✔️sedilje me ngroje para-mbrapa +memorie me 3 pozicione
✔️klima me dy zona komandimi
✔️pedana AMG line
✔️Ambient light
✔️Sistem audio Harman Karbon
✔️bagazh elektrik
✔️Auto hold
✔️Line asist
✔️xhama te zinje origjinal
✔️pasqyra me palosje dhe me ndricim
✔️dogane e paguar me vlere reth 4 mi euro
✔️Disqe AMG 21
✔️kroskot me qepje me dore
✔️pasqyrat me trekenc
✔️Dyer me thithje
✔️Televizora origjinal per posagjeret
✔️Timoni me dridhje Kur del nga viat e bardha
✔️Per me shume info ne DM
✔️🗓Hene-shtune
✔️⏰08:00 me 17:00
✔️🗓Dielen 🔑
✔️cel/Whatsapp 0696715508
✔️cel: 0692829311
✔️26.900 euro 💶

Mercedes,ML, Fiat, Bmw, Audi, Q7, Tucson, s, A8,A6,A4,A5,A2,Mercedes GL, Mercedes S, Mercedes G,
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696715508

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione