Publikuar: Jan 08 2017 02:12

Mercedes-Benz GL 320, 2007

Publikuar: Jan 08 02:12
Shikime: 159
Shitet Mercedes-Benz GL 320 Full option, viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania. me te gjitha ekstrat e mundshme.
makina eshte ne super gjendje, me liber sherbimi.
me dogane te paguar. e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli ne cdo pik perfaqesie te Mercedesit.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
159
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692327013

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione