Mercedes Gl 320

9 500 EUR

Shitet nga: Auto Blevdi Dje 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Librazhd
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GL 320
Makina eshte ne gjendie shume te mire .Ka motorr 320 por nuk ka taks lluksi kamio automat me lev te Timon plus minus .Eshte air matik me 3 nivele qe ngrihet makina .Ka tapiceri bezh .nr i sendileve eshte 6 plus 1 te cilat jame me ngohje dhe ftohje ka dopio klima senor parkimi kamer etj per.me shume info kontaktoni ne nr 0697941090
Auto Blevdi
0697941090
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione