SHITET GL 320 DIESEL 4 MATIC

9 499 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DiamondAuto Dje 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GL 320

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

SHITET MERCEDES BENZ GL VITI PRODHIMIT 2008 KAMIO AUTOMAT DIESEL FUQIA MOTORRIT 320 ME TARGA SHQIPTARE DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA PER NJI VIT TE SAPO PRERA . . PA TAKSE LLUKSI . . MAKINA ESHTE 7 VENDE . .FULL OPTION . . MUNDESI FINANCIMI NOA BANK . .CMIMI 9 499 EURO
DiamondAuto
  Online
+355697378222
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione