Publikuar: Maj 22 2023 09:46

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

EUR

Publikuar: Maj 22 09:46
Shikime: 5
G Class
Viti:1986
Motorri: 2.5 Nafte (pa turbo)
Pershkrimi: Shitet G Classi viti 1986 me letra dhe siguracion te paguar. Kualidim deri ne dhjetor 2024. Xhamat e zinj jane me leje. E perdorur vetem per fundjave ne terrene malore.
Cmimi 15,000 Euro. (mundesi nderrimi dhe diference nga ana juaj)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione