Publikuar: Shk 25 2023 08:27

Mercedes Benz E420

EUR

Publikuar: Shk 25 08:27
Shikime: 4243
Shitet Mercedes Benz
Motor 420 Benzin
Kambio Automat
Viti 1992 Vetem Me Dogan Te Paguar
147000Milje Origjinale
Makina Esht Ne Gjendje Shum Te Mir Motorike Dhe Xhenerike Amortizatore Soport Me Ngritje Me Regjister Sipas Deshires
Pa Kalbezime Dhe Cdo Gje Origjinale Te Mercedesis
Cmimi I Diskutushem
Mundesi Nderrimi Dhe Me Makina Te tjera
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4243
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699972288

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione