Publikuar: Gush 09 2022 04:40

MERCEDES-BENZ E350 -11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Publikuar: Gush 09 04:40
Shikime: 1809
MERCEDS BENZ E350 AVANGARD ME LOOK AMG ORIGJINAL NGA FABRIKA.ME MOTOR 3.5L BENZINE .MAKINA BEHET 100% ME GAZ.MAKINA ESHTE 20.09.2010. POR I BERE RISTYLING 2012 .MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 171000MILJE ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA ME KAMERA MBRAPA ORIGINAL NGA FABRIKA .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.GOMA TE REJA 100%DISQE 18 ORIGJINALE .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI LEKURE NGJYRE ZEZE KASHMIR.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES ZEZE PERLE.MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA..
MAKINA SHITET ME FATURE TVSH.
Instagram Auto Molla
TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0699365555----
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1809
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

699365555

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione