Publikuar: Qer 08 2023 12:46

Okazion E350 blueficenc pa taks lluksi

EUR

Publikuar: Qer 08 12:46
Shikime: 1
⚜️Mercedes-Benz W212 ⚜️

🔺Motori 350 (2987 pa taks lluksi)
🔺Viti 2010
🔺Karburanti naft
🔺216 mij km
🔺Kambio AUTOMATIKE TIPTRONIC, 7G-TRONIC MARSHET NE TIMON F1

📁AVANTGARDE PACKET- FULL OPSIONAL
📁BAXHA XHAMI
📁SPEED LIMIT ASSIST
-LANE KEEP ASSIST ( MAKINA QENDRON BRENDA KORSISE, TRONDIT TIMONIN)
📁BLIND SPOT ASSIST(TREKENDESHAT NE PASQYRE)
📁ATTENTION ASSIST
📁NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH BAGAZHJER ME 6 CD
📁SEDILJET ME NGROHJE + DYNAMIC
📁KLIMA ME 4 ZONA
📁SENSORE PARKIMI
📂KAMER PARKIMI
📁Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik
📁FENERE ME BI-XENON INTELIGJENC
📁Disqe 18 me goma te reja MICHELIN 90% te reja
📁E sapo ardhur me dogan te paguar gati per targa

☎️068 80 6 2222
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688062222

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione