Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 22 2016 02:48

Mercedes E Class fundi 2011 SUPER FULL,me nderrim

EUR

Publikuar: Sht 22 02:48
Shikime: 1
Mercedes Benz E Class Bluetec,4 Matic i fundit te 2011.Makina eshte ne gjendjen me perfekte te mundshme si nga ana teknike ashtu dhe estetike.Sapo ka ardhur nga Gjermania dhe tashme eshte targuar.FULL OPTION ne te gjitha drejtimet.Goma te reja Michelin.sensorre para dhe mbrapa,nafigator i madh me te gjitha hartat e Evropes,fenere mjergulle,abs,esp,isofix,radio,cd,bluetooth.Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.Cmimi 24000 euro i diskutueshem.Shitet ose nderrohet. Përshkrimi i linkut

Auto Marsi

Makina te  ndrryshme ne  shitje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Hotel "Dasshamiri" Fier

0692538555

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione