MERCEDES-BENZ EVOO business edition

7 000 EUR

Shitet nga: Syrgen Cani 13 Qer 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Artë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 320

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

MERCEDES-BENZ EVO
E CLAS 320 cdi ( pa takse luksi)
313.000 km origjinale
LETRA TE PAGUARA DERI 24.11.2021
SENSOR PARKIMI
START&STOP
Makina eshte shume e vecante
XENON BI-XENON
INTELIGENT LIGHT
AIR MATIC
KAMBIO AUTOMATIKE
Easy entry
NAVIGATOR
SEDILE ME NGROHJE
TIMON DRURI
PASQYRA ME PALOSJE
TAPICERI LEKURE BEZH SHUME E PASTER DHE E VECANTE!
MAKINA I KA TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA
SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
Kontakt: 069 40 14 111
Mundesi nderrimi
Syrgen Cani
0694014111
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione