Publikuar: Shk 12 2022 11:04

Mercedes Benz

Publikuar: Shk 12 11:04
Shikime: 254
Shitet Mercedes Benz W 210 E 320 CDI AVANTGARDE me takse luksi me letra te paguara dhjetor2022 kolaudim per dy vjet. Makina eshte ne super gjendje nga ana xhenerike, motorike dhe estetike. Per me shume informacion kontaktoni ne ne tel, Viber, Whats App 0695742111.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
254
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695742111

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione