MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 000 EUR

Shitet nga: XXX Sot 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 320
E 320 CDI 4MATIC AVANTGARDE ..
ME AMORTIZATOR ORGJINAL FABRIKE
JO JASTEK AJRI..
-cilindrata 2987cc V6 (jo taks lluksi)
viti prodhimit 12/2008 🇮🇹
-sallon meshin
-bateri Bosch e re sapo vendosur
-sensor para DHE pas
-Sensore gomash (MATES PRESIONI AJRI_)
-pasqyra me mbyllje
-vajrat dhe filtrat te nderruara motor+cambio
- NAVIGATOR I MADH
-ferrota BREMBO para DHE pas te nderruara
-km orgjinale t vetat
Letra t prera per 1vit.
...4 GOMA T REJA 245/45R17 ..
-xhama tè zi të certifikuar per 5vite
-- diskutueshem.,,
-MUNDESI NDERRIMI!
XXX
  Online
069744 6666
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione