Njoftimet e kompanisë Publikuar: Shk 07 2022 12:48

SHITURRR Mercedes E300 BLUETEC viti 2009

EUR

Publikuar: Shk 07 12:48
Shikime: 2
SHITURRR
Mercedes E300 BLUETEC//
Viti prodhimit 26.05.2009//
Importuar nga zvicra//
Motori 2.993 (pa taks lluksi)
251 mij kilometra te certifikuara//
Opsione shtes:kambio automatike,hapse xhami siper,drita bi xenon,sensor parkimi,xham termik perpara,sedile me ngrohje+ftohje,klima 2 zona,muzika Harman Kardon,navigator,pasqyra me palosje,sedile me memorie,2 celsa perkates,goma te reja.Cmimi 8400 euro me dogane te paguar.0694708888 cmim i diskutueshem
Përshkrimi i linkut

Lorin-star Auto

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694708888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione