🔴SHITET🔴 Evo 280 Cdi Diesel • Automat 7G • Me Dogane

5 400 EUR

6 000 EUR

Shitet nga: AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅) Sot 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 280

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

📂 SHITET
📂 Mercedes Benz EVO 280 Cdi Diesel V6
📂 Sapo ardhur Nga Belgjika
📂 Me Dogane te Paguar
📂 Viti Prodhimit 12-2006
📂 Kambio Automat 7 G ne gjendje perfekte pune
📂 Motorr 280 Cdi V6 Ne gjendje perfekte pune
📂 Konsumi / Kombinim 7.5 Liter / 100 Km
📂 245.000 Km te Certefikuara
📂 Navi te madh , Cd Dvd Aux Radio Navi Bluetooth etj
📂 2 Celesa Inoksi
📂 4 xhamat elektronike
📂 Pasqyret elektronike
📂 Pilot Automat
📂 Tapiceri cope shum te paster
📂 Ngjyre Blu Metalizato shum e paster dhe me nuanca pa gervishtje dhe pa kalbezime
📂 Stopat mbrapa Led me pika
📂 Ganxhe Elektrike
📂 Feneret para me lupa ulje ngritje
📂 Frexha te parakolpi ndezje me sensore majtas djathtas inteligjente
📂 Shirita inoksi e gjith makina
📂 Disce Alumini 17 Origjinale Evo
📁 Goma 90% te reja
📂 Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa

⭐ Ju Mirepresim ⭐

🔴 Cmimi : 5.400 Euro pak i Diskutueshem
☎️ 069 52 63 100 ☎️
📍 Tirane / Kamez / Albania

❌ Nuk Bejme Nderrime ❌

@auto_shehu_albania
#autoshehualbania
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione