MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

6 900 EUR

Shitet nga: CCC Dje 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 280
E CLASS
280 CDI
178.000 KM TE CERTIFIKUARA ME LIBER SERVISI NE ZVICER DHE CARFAX
VITI 2007
KAMBIO AUTOMATIKE 7G
SALLON LEKURE
SEDILJE ME NGROHJE ME MEMORJE
FENERE ME LUPA
MAKINA KA CDO SHERBIM TE BERE
NE GJENDJE PERFEKTE
NUK KA PROBLEMIN ME TE VOGEL
MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA ZVICRA
MUND TA KONTROLLONI NE CDO SERVIS QE DESHIRONI EDHE TE KONCESIONARI.
MAKINE E VECANTE PER GJENDJEN DHE KILOMETRAT QE KA.
MUND TE NDROHET ME MAKINE TE VOGEL AUTOMATIKE
CEL 0684741090
CMIMI 6900€

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
....

.
..Alfa Romeo Audi S-modele BMW Bugatti Cadillac Chevrolet Chrysler Citroën Ferrari Fiat Ford Honda Hummer Hyundai Jaguar Jeep Lamborghini Lancia Land Rover Mazda Mercedes-Benz ?-Class B-Class C-Class CL-Class E-Class ML-Class R-Class S-Class SL-Class V-Class MINI Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rolls Royce Rover Seat Škoda Smart Suzuki WV Volkswagen Golf Passat Volvo 500L Bravo Cinquecento Coupe Croma Grande Punto Multipla New Panda Punto Evo Stilo B-Max C-Max EcoSport Express Fiesta Focus Fusion Galaxy Mondeo RS-modele S-modele A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Q7 R8 RS7 S7 V8, Abdroid Box, Facebook, Whatsap <br> Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio toyota yaris toyota yaris 1.4 toyota yaris nafte toyota auris nafte toyota auris diesel toyota auris 1.4 diesel toyota auris d4d e280 cdi e 280 cdi evo 280 e klass 280 evo 320 e klass 320 e320cdi e 320 cdi mercedes 280 mercedes 320 e220 cdi e class 220 e350 cdi evo 350 mercedes 350 mercedes e class 220 mercedes e class 280 mercedes e class 320 cdi 280 nafte 280 diesel 220 nafte 220 diesel 320 nafte 320 diesel
CCC
  Online
0684741090
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione