Publikuar: Gush 11 2022 12:37

Mercedes-Benz EVO 280 CDI Avantgarde - 2008

EUR

Publikuar: Gush 11 12:37
Shikime: 7160
Shitet Mercedes-Benz Evo Avantgarde
Viti i prodhimit 2008
Motorr 280 CDI, 2997 cc nuk e kap taksa e luksit
Kilometra 218.000 origjinale
Kambio automatike 7G tronic
Ngjyra e zeze me tapiceri lekure bezhe
Navi i madh me Cd, DVD, Aux, Navi dhe bagazhier me 6CD
Pilot automatik, komanda ne timon
Klima dixhitale me dy zona
Amortizatore te thjeshte, jo me jasteke ajri
Disqe 18 origjinale Evo, me goma te reja 100%
Sensore parkimi origjinale para dhe pas
Drita xenon, bi-xenon, dhe full LED
Xhama te erret para dhe pas gati per license
Makina ka dy çelesa
E sapoardhur nga jashte me dogane dogane te paguar
Makina eshte shume e paster dhe nuk ka nevoje per asnje punim
Cmimi i diskutueshem, mundesi nderrimi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7160
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694713171

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione