SUPER EVO SPORT PAKET PANORAMIC FULL

7 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto-Loreni Dje 22:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto-Loreni
Mercedes ML 320 BLUETEC- 180km- Viti 2009!! 9 300 EUR
Ford kuga 2014 1.6 benzin 4X4 11 500 EUR
B Class 250 Benzin-63.000 km -Viti 2014-Panoramike 12 900 EUR
GLK 250 (DESIGN)-Amg Line-Panoramike- 0 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 280

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Super evo 280 cdi
Panoramic memorje navigator ksenon
Sesotho parkimi
Goma te reja
Vaj filtra
Makin e mbajtur per merak dhe per merakli
Cmimi diskutueshm
Nuk nderrohet
Auto-Loreni
  Online
00355692063889
Leaflet
Auto-Loreni
ML 350 BLUETEC AMG LINE 157 KM Certificate 18 500 EUR
Mercedes ML 320 BLUETEC- 180km- Viti 2009!! 9 300 EUR
Ford kuga 2014 1.6 benzin 4X4 11 500 EUR
MERCEDES-BENZ GL 350 BlueTEC-AMG LINE-Panoramike !! 26 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione