Publikuar: Qer 04 2018 09:22

Super Mercedes Benz Eclass BodyKit Amg(individual)

EUR

Publikuar: Qer 04 09:22
Shikime: 111

Body Kit AMG E55 e fabrikes Stuttgart, Baden-Württemberg.
Engine -270 Cdi Nafte, 177hp, 2685 cc, Km 206 mije,
Automat Steptronic

Goma 35/30/R19 DHE 45/35/R19 SPORT CONTINETAL 3

Ferrota qeramike

Disqe 19she AMG

Grile Pdf me pllake

Amortizim komod : Jastik Ajri


Navi Multimedia i madh.
Parainstalim Navigatori ne bagazh.

Drita Neon interiori.

Timon Druri multifunksjonal,

PIlot Automatik,

Limitator Shpejtesie,

Klima 4 zona, Display Digital.


Sedilje :( para/ mrapa) ngrohje/ftohje , fryrje automatike, levizje automatike te shpines ndjenjes se poshtme dhe kokave.

Ganxhe rimorkjuese e levizshme automatike,

Pasqyra e qendrore, sistem antiverbuese, drita leximi. Sistem Home link per hapjen dhe mbylljen deri ne 3 dyer garazhdi.

Pasqyrat anesore me mbyllje qendrore, ngrohje, sistem antiverbimi, drite poshte dhe xhama antiverbues,

Fenere Xenon drita pozicioni dhe mjegulle follow me home dhe pershendetese.,Diota feneret e pasem dhe bishti.
Sistem Larje per feneret para,

Pragu i dyerve me drite poshte deres.

Sensor parkimi para/ mbrapa

Sensor shiu

Sensor drite

Keyless Go pakete e plote Dyert dhe Buton Start and Go pa çels

Xhama me refleks blu

Kompresor gomash

Nokia biznes 6310 i inkorporuar me Komanda nga Navigatori i madh ose Timoni.

Taksa te prera deri ne 20 janar 2019

I mbajtur gjithmone ne garazhd nentokesor.
Makine e dyte, 1 perdorues, jo duhan pires.
I Gatshem per cdo kontroll ne servise te liçensuar.

Kontakt :0682066014
Andi.
Faleminderit per kohen tuaj.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
111
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682055343

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione