Published: Korr 11 2018 06:09

Shitet MB E class 270 Avangard Automatik

EUR

Published: Korr 11 06:09
Views: 1
Shitet E class 270 Avangarde automatik,ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe elektrike. E sapo ardhur nga Belgjika. E pa perdorur ne Shqiperi.
Sapo i jane ndrruar vaj-filtra (Shell) ,Bateri e re me garanci,goma Continental 90%, letrat per 1 vit deri me 6.7.2018. Me targa,me te gjitha sherbimet.
Sensor parkimi, sendilje lekure, disqe alumini 17,Klime bizonale
Asnje gervishtje. Shume e paster
Cmimi 5800 euro. PAK I DISKUTUESHEM. 0697540321
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0697540321

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information