Mercedes Benz E270 CDI

3 800 EUR

4 400 EUR

Shitet nga: Ergi A 17 Pri 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Gramsh
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Viti prodhimit - 2003
Motorri - 270 CDI
Kilometra - 215,000
Kuaj fuqi - 177
•Kambio TipTronic (+/-)
•Pilot automatik
•Sediljet e përparme me ngrohje
•Sedilje elektrike
•Navigator Audio 50 APS
•Kondicioner Klima 4-zonale
•Timon lëkure
•Sensor Parkimi (Parktronic System)
•Sensor dritash dhe shiu
•Rrjeta për diellin origjinale
•Sedilje për fëmijë e integruar në sediljet e pasme
•Drita LED
Të gjitha shërbimet e kryera së fundmi. Kontrolli teknik vjetor (SGS) sapo i bërë. Makina është në gjëndje shumë të mirë.

Kontakt (WhatsApp/Viber): +355684095205
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione