Publikuar: Mar 22 2023 08:01

Mercedes benz

EUR

Publikuar: Mar 22 08:01
Shikime: 1

Shitet E Class Avangard 270 cdi , Automat sensor parkingu , Navi madh , bagazhier ( 6 cd ) Aux , drita xenon , sensor shiu , pilot automatik , limitator shpejtsie , sensor dritash , mbyllje qendrore me pult , tapiceri gri shume e paster , tel origjinal i makines , disqe 16 , goma 80% , Letra te sapo prera per nje vit , Makines i jane bere keto sherbime vaj filtra , ferrota + tambure ( ATE ) 2 krahet e alumini ( lamforder ) Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte , Makina nuk ka nevoje per asgje si nga ana mekanike dhe xhenerike ,cmimi pak i disk
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694433404

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione