Publikuar: Mar 26 2023 08:26

Klasi E 270 Avangard super full

EUR

Publikuar: Mar 26 08:26
Shikime: 2
Shitet E clas 270 viti 2003 ne gjendje super te mire si nga ana xhenerike dhe vizuale, full option ne serine e tij:
Sendilje ngrofje dhe ftohje
Navi i madh me karte memorie
Dopje klima para dhe mbrapa
Sendilja e shoferit me memorizim
Timoni me memorizim leviz sipas deshires
Pasqyrat me palosje
Perdja mbrapa ulet ngrihet me buton
Sensore shiu
Larese feneresh
Xhama te zi per 5 vjet me leje
Letrat marojn ne nentore 2023
Dopjo baxho para dhe mbrapa
Makine eshte mbajtur per merak vaji dhe filtrat i nderrohen cdo 6-7 muaj filtri i nafter dhe i ajerit i nderrohet cdo dy muaj i jan bere te gjitha sherbimet ska nevoj per asgjo.
Bateri e re kater diskofrenat te reja plus ferrota dy kembet e motorrit gomat jam 95% te reja.arsyeja e shitjes eshte se do marr nji me te ri. I diskutushen
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692699992

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione