Publikuar: Qer 01 2023 01:33

MERCEDES BENZ W211 270 CDI 2004 FULL OPTION

Publikuar: Qer 01 01:33
Shikime: 97
MERCEDES BENZ W211 270 CDI
2004 SUPER GJENDJE AUTOMAT
👉MODLEI AVANTGARDE E 270 CDI
FULL OPTION
👉320.000 KM ORIGJINALE ME TE DREJT KONTROLLI
👉NAVI I MADH +BAGAZHIER MP3
👉KAMJO AUTOMAT TRONIC
👉TAKSA DHJETOR 2023
👉SIGURACION SHKURT 2024
👉KOLAUDIM 2025
👉XHAMA TE ZINJ MBRAPA PER 5 VJET
👉SALLON MESHINI I ZI SHUM I PASTER SEDILJET E PARA ME NGROHJE/FTOHJE
E SHOFERIT ME MEMORJE MBRAP ME PALOSJE DHE PER FEMIJ
👉SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA/MBRAP FUNKSIONAL
👉KLIMA DIXHITALE ME 4 ZONA DHE MBRAPA ME KOMANDIM
👉DISQE ALUMINI 17 ME GOMA 80%
👉SHERBIME TE BERA KOMPLET VAJ FILTRA KAMJO MOTORRI NE SHKURT 2023
👉DRITA AUTOMATIKE XENON BIXENON ME KETHIM SIPAS RRUGES FENER ME LARJE
👉CMIMI I DISKUTUSHEM PASI TE SHIHET MAKINA
👉TEL:0692526600
👉MUNDESI NDERRIMI ME MAKIN TJETER AUTOMAT C CLASS W203 VITI 2004 DHE SIPER
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
97
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692526600

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione