Publikuar: Pri 07 2023 02:11

Mercedes-Benz E-class 2001 W210

EUR

Publikuar: Pri 07 02:11
Shikime: 4
•Marka: Mercedes-Benz
•Modeli: E-class W210
•Viti i prodhimit: 2001
•Motori: 270
•Kambio: Automatike
•Lenda djegse: Nafte
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per tu provuar nga ana juaj.Me letra te
paguara deri ne muajin gusht.Sendiljet automatike gjithashtu me goma 90% te reja.
+355696629899
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione