Publikuar: Sht 12 2023 08:39

Shitet Mercedes Benz E-270Cdi

EUR

EUR
Publikuar: Sht 12 08:39
Shikime: 15
Marka-Mercedes Benz
Modeli-E Class 270Cdi
Motori-2689cc 5pistona
Kambio-Automat s/w
Ngjyra-Jeshile
Viti-2001
Konsumi-5/6 litra per 100km
Cmimi pak i diskutueshem mundesi nderrimi.

Pershkrimi:
Makina eshte ne super gjendje cdo sherbim i bere ne kohen e duhur ska nevoj per asgje i jane nderruar kok motso, gomina, shpatulla, kembe motori, kembe kambio, amortizatoret prapa te rinj me bumce, vaj filtra motori dhe kambio, tavan i zi i sapo bere, tapiceri shume e paster rrobe e sapo lare, kondicioneri funksional 2xklima, kolektor dhe egr e pastruar, rrip dinamo i nderruar, xhama te zinj me leje per 5 vjet, gomat te katerta te reja, sendilje elektrike.
E gatshme per cdo lloj prove cdo gje funksionale per me shume kontakt ne numrin e tel ose whatsapp 0692891254 taka te sapopaguara, siguracion deri ne 23 janar 2024, kolaudim deri gusht 2024.Ska nevoj per asnje sherbim!Mundesi nderrimi.


E220 E250 E350
MI320 MI500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230
220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320
CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6
318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 05 07 R8 FORD mondeo focus festa opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406
407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan
jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-
type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra
honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318
banesa troje usb pc tv kafshe gen mace lop dele dhi autobuz
kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2
3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500
ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD
MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY
JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA
SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW
TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO
PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS
ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche
Cayenne
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
15
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692891254

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione