Publikuar: Mar 17 2023 11:39

Shitet E class 2015

EUR

Publikuar: Mar 17 11:39
Shikime: 815
Shitet E 250 nafte, me 125 mij km i sapo ardhur me dogane dhe letrat per 1 vit, kambio automatike, look amg origjinal fabrike, 4 matic, viti prodhimit 2015 line assist, head-up display, komanda+marshe ne timon, timoni me ngrohje, sedile me memorje elektrike+ngrohje, wifi, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, usb, bluetooth audio, sd card, tel, muzika hamman cardon, xhama elektrik, pasqyra eklektrike me palosje, auto hold, drita auto led xenon-bixenon, sensore parkimi para+mbrapa, kamera parkimi 360* , disje 18 507 editon AMG me goma te reja verore & goma dimerore, xhama te zinje te certifikuara per 5 vjet , etj
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
815
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697777517

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione