Okazion!Mercedes E250CDI Sapoardhur “Full”10

10 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK Sot 09:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT 2 600 EUR
U SHIT 1 EUR
U SHIT 5 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 250
Shitet Mercedes Benz E250CDI Blueeficency i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2010–204Mije KM origjinale!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Navigator i madh Tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster xhama te zi Navigator i madh satelitor me GPS AUX Bluetooth origjinal nga fabrika Drita Bi xenon me vete pozicionim sipas terrenit Interior Led design Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator Shpejtesie Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen clima digitale bi zona disqe alumini origjinal me 4 goma 90% ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 11 800 EUR
U SHIT 3 800 EUR
U SHIT 2 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione