Publikuar: Mar 04 2020 09:01

Mercedez-benz

EUR

Publikuar: Mar 04 09:01
Shikime: 1
Urgjent
Shitet makina mercedes benz   E250 AVANTGARDE viti 96 kambio manuale karburanti nafte motorr i thjeshte jo turbo me letra dhe siguracion  te prera per 1 viti   me sherbime te bera  vaj filtra te nderruar ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike  4 goma te reja    drita XENON
ABS
ESP
SRS
KONDICIONER
Xhamat elektrik
Makina shitet per arsye emigrimi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682127607

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione