Publikuar: Korr 31 2023 12:41

Mercedes e class 240

EUR

Publikuar: Korr 31 12:41
Shikime: 58
Mercedes Benz E class 2.4 Benzine

• Motorr 240 benzine
Behet me gaz duke filluar nga 400€.
• 230.000 km origjinale me garanci
• Kambio automatike C/S
• Viti i prodhimit 2005
• Pilot automatic
• Sedilje elektrike, me ngrohje
• Goma te reja
• Baxho xhami
• Navi cd dvd aux bluetooth

Makina eshte e sapoerdhur nga Gjermania. Me km origjinale me garanci dhe te gjitha sherbimet e bera. Vaji filtra te nderruara. Dogane e paguar, gati per targa.
5100 i diskutueshem

0696416906
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
58
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696416906

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione