Publikuar: Tet 12 2022 12:12

Shitet Urgjent Mercedez Benz Avangard 2008

EUR

EUR
Publikuar: Tet 12 12:12
Shikime: 136
Shitet E220 EVO Avangarte.
Makina Disponon full Service History.
Ka 4 Goma te reja
Vaj dhe Filter Motorr+Trasmision te gjitha te nderruara.
2 Celsa
2 Jasteket e Ajerit jane Zevendesuar me te reja nga Germany Marka Bilstein.
2 Amortizatort e pare te markes Sachs jane zevendesuar.
2 Brake Caliper (Mocat e ferrotave te para)jane zevendesuar.
Letrat + Siguracion 23 Qershor 2023.
Te gjitha Ferrotat + Tambure te nderruara.
Drita Xenon.
Makina eshte ne gjendje Top (Ska nevoje per asnje sherbim).
Shitet Urgjent.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
136
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682065018

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione