Publikuar: Nën 02 2019 12:04

Mercedez E 220 Cdi full opsion

EUR

Publikuar: Nën 02 12:04
Shikime: 17
Shitet Mercedez Benz E 220 CDI
Vit Prodimi 2002 dal ne 2004
Km 261.000
Kambio automatike ( W/S)
Opsione: ful opsion sensor para mrapa.fabrike,clima bizonale,8 airbag, bagazhier 6 cd, perde me buton ne kroskot te bencit , snedile ngrofje ftofje levizje me memorje sipas pozicionit, timoni me levizje sipas pozicionit te shoferit, pasqyrat me levizje automatike sipas marrshit dhe terrenit, drrita kseno automatike sipas terrenit,sensor feneresh, larje feneresh, ttarga zhgjedur , gome rezerve disk alumini,kambio automatike tiptronik W/S
Sh e shpejt edhe ekonomike, injektor te 2007 evo sport edition etj etj...
Ngjyra blu e erret si ne te zeze...
Cmimi 5500€ pak i diskutueshem
Nr: 068 85 20 007
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
17
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688520007

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione