Publikuar: Sht 23 2019 12:28

Mercedes-Benz W211

EUR

Publikuar: Sht 23 12:28
Shikime: 27
Makina ka transmetues automatik,eshte e vitit 2004
Gomat jan te reja 100% R18.Eshte panoramik dhe shume e paster.Letrat ne Gusht 2020.
Shitet per mosperdorimi.Motorr 2.2 CDI
E gatshme per gjdo lloj prove.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682557223

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione