Publikuar: Qer 06 2022 10:29

Mercedes Benz W211 Evo ne shitje

EUR

Publikuar: Qer 06 10:29
Shikime: 113
Shitet Mercedes Benz Evo W211
💥OKAZION💥
✅viti 2008
✅km 170 mij me garanci
✅nafte 2.2 evo
✅kambio automat
✅sensor parkimi
✅klima 4 zona
✅navi te madh aux sd card
✅pasqyra me palosje
✅xhama elektrik
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike tapiceri shum e paster si dhe goma te reja cmimi I diskutueshem.
+355684040922
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
113
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684040922

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione