Publikuar: Mar 06 2023 03:37

MERCEDES BENZ E-CLASS

EUR

Publikuar: Mar 06 03:37
Shikime: 992
◾️Marka:MERCEDES BENZ
◾️Modeli: E-CLASS ( E 220 D )
◾️Viti: 2017
◾️KM: 198.553 (Te Certefikuara )
◾️Motorri: 2.0
◾️L.djegse: NAFT ( diesel )
◾️Trasmesjoni: AUTOMATIK
◾️Marsha F1 ( +/- ) 9G
◾️EURO 6
◾️OPSJONET ✔️
◾️AMG DESIGNE
▪️DISTRONIC
▪️Active Blind Spot Detection (paralajmerim per nje perplasje
kur nderroni korsine)
▪️Pedestrian Warning (paralajmerim dhe nderhyrje frenuese
ne rast te nje perplasjeje te mundshme te kembēsorit)
▪️Lane Departure Warning (dridhet timoni pèr daljen e mjetit
nga korsia)
▪️Frontal Collision Warning (paralajmerim de nderhyrje e
frenimit pèrpara perplasjes së mundshme)
▪️Kompjuter bordi multifunksional
▪️Ambient Light original tek kroskoti, tek dyert, tek kembet, dhe tek sendilet
▪️Pasqyra me palosje elektrike, Pasayra me memorje
▪️Klima dixhitale kater zonale
▪️Sistem Multimedia me ekran te madh, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video, Bluetooth
▪️Timon me levizje elektrike, me memorje,
▪️Self drive
▪️XHAMA TE ZINJ ME LETRA
▪️Me Radar : njeh shpejtesin e rruges, fener me led intelligent plus Bi xenon , dritat kthehen me ane te kthesave, stopat mbrapa me led sensor shiu, Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta
▪️Ngjyra e Makines ( e zeze )
▪️Sallon super i mbajtur ( ngjyr kafe )
▪️Key Less Go
▪️Lane assist
▪️Blind spot assist
▪️Led headlights
▪️Ambient lighting
▪️Kamera parkimi 360 grad
▪️Sensor parkimi para + mbrapa
▪️Sedilje me ngrohje / fryrje /Cfryrje /
▪️Celsa 2
▪️Pasqyra me palosje
▪️Pasqyra antiverbuse
▪️Pasqyra me tharje
▪️Disqe origjinal AMG
▪️4 goma te reja 100 %
▪️Xhama te zinj orgjinal dhe me leje
🔲Makina eshte ne super gjendje , te gjitha sherbimet e bera , nuk ka nevoj per as gje .
🔲Makina eshte me Targa Shqipetare te paguara Per 1 Vite .

🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
🆘Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo

📂CMIMI OKAZION : 26.800 € ( I DISKUTUESHEM )

ℹ️Për më shum informacion kontaktoni ne NR Tel☎️: 0685605840
✅WhatsApp: 0699984999
🚘📍LUSHNJE
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
992
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685605840

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione