Publikuar: Maj 13 2022 02:27

Mercedes Benz e class w211 2.2

EUR

Publikuar: Maj 13 02:27
Shikime: 66
Shitet Mercedes Benz e w211 viti 2003
2.2 dizel automat sendilie meshine elektrike
Pilot automat baxho xhami disqe r17
Makina ka ekstra parakolp evo bordura ansore evo
Marmita evo

Sherbimet e bera vaj filtra motorit dhe kamjos Kan shum pak koh qe jan ndruar

Cmimi:4.500 €

0696283260
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
66
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696283260

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione