Publikuar: Tet 13 2021 08:27

MERCEDES - BENZ E CLASS 2010 220 AVANGARD BlueEFFICIENCY

EUR

Publikuar: Tet 13 08:27
Shikime: 26
Makina eshte ne super gjendje ! Mercedes Benz E class 220 Avangard viti 2010 dhe i dale ne pune ne 2011 ! Motorr Blueefficiency super ekonomik , Sensore parkimi , sensor per presionin e gomave , Sedilje automatike me ngrohje ,sistemin automatik te ganxhes mbrapa hapje plus mbyllje , Pilot Automatik , Navigator , Bluetoth , Goma te reja te sapo vena , dhe disqe te reja,feneret Xeno/Bixeno & larje , nga branda Led me drita portokalli (naten) ,xhama te zinj para dhe mbrapa me leje 5-vjecare etj.
Serviset e sapo bera vaj motorri filtra vaj kamio, amortizatore, ferrota, kembza motorri etj. Dokumentat e sapo prera per 1 vit.
Makina eshte ne gjendje super te mire dhe shume e bukur si brenda dhe jashte.Per me shume info. Kontaktoni ne nr e tel.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
26
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione