Publikuar: Korr 02 2022 03:16

E class evo 2008

EUR

Publikuar: Korr 02 03:16
Shikime: 99
Shiten Mercedes Benz Evo W211
💥OKAZION💥
viti 2008
km 170 mij me garanci
nafte 2.2 evo
kambio automat
sensor parkimi
sensor dritash
sensor shiu
klima 4 zona
navi te madh aux sd card
pasqyra me palosje
xhama elektrik
Vaj motorri + vaj kambio te blera ne angli
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike tapiceri shum e paster si dhe goma te reja cmimi I diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
99
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355684040922

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione