Publikuar: Tet 15 2020 09:59

BIZNES INOVATIV – PASTRIM ME AVULL PER MAKINA

EUR

Publikuar: Tet 15 09:59
Shikime: 88
FORTADOR ALBANIA – Powered by Lamborghini, perfaqesuesi zyrtar dhe ekskluziv ne Shqiperi per firmen globale FORTADOR, njofton shitjen.
Aktiviteti eshte i dedikuar per pastrimin profesional me avull te makinave, trajtimin ne menyre te detajuar te cdo pjese te makines, rigjenerimin e plastikave, lekures dhe tapicerise, dezinfektimin e rrugeve te ajrit dhe higjienizimin me metoden e OZONE.
Fortador Albania eshte aktualisht aktiv dhe funksional, duke gjeneruar te ardhura dhe duke rritur portofolin e klienteve te rregullt cdo dite dhe kjo gje mund te verifikohet nga te interesuarit prane adreses sone.
Cmimi – 25’000 Euro
Te perfshira ne cmim:
1- Ne kemi te drejten ekskluzive te perdorimit te emrit dhe te markes se mirenjohur “FORTADOR” – Powered by Lamborghini te cilen e shesim se bashku me biznesin. Marka ka nje vlere te konsoliduar ne tregun shqiptar dhe nderkombetar persa i perket sherbimit te pastrimit me avull te makinave dhe eshte garantuese e cilesise qe ofrohet per klientet.
2- Staf i trajnuar me protokolle te detajuara dhe strikte per metodat e punes, sipas standarteve te percaktuara nga kompania meme, ne Gjermani
3- Instagram page, ne gjendje shume te mire, i pasur me materiale marketingu te nje cilesie te larte, me 10,000 followers
4- Facebook page, ne gjendje shume te mire, i pasur me materiale marketingu te nje cilesie te larte.
5- Gjithashtu kompania meme ndihmon me materiale te vazhdueshme marketingu per ta bere sa me te sukseshem ecurine e biznesit
6- 1 pajisje me avull per pjesen e brendshme te automjetit e cila eshte specifike per pjeset e imeta te makines. Gjithashtu kombinohet me vakum dhe me avull.
7- 1 pajisje e fuqishme per larjen e automjeteve vetem per jashte, motorr, disqe dhe pjesen e jashtme
8- 2 pajisje vakumi (thithese) te firmes “Ghibli”
9- Furca, lecka speciale mikrofiber, detergjente ekologjike specifike per pastrim te lekure, plastikes copes, xhamave, motorrit, per heqjen e njollave, vajit, etj.
10- Impiant filtrimi i ujit i cili prodhon uje 100% te paster, te pershtatshem per perdorim cilesor, te sigurte dhe mbrojtjen e pajisjeve gjate perdorimit te tyre
11- Rafte per mbajtjen e aksesoreve (2)
12- Kase fiskale
13- Arredimi (tavoline zyre, karrige, etj.)
Te gjitha pajisjet dhe aksesoret jane ne kushte shume te mira, funksionale, te mirembajtura dhe pa shenja demtimi apo konsumi.
Per me teper informacion, ju ftojme te vizitoni profilet tona sociale ne Facebook dhe Instagram.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne 0695577332
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
88
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione