Publikuar: Nën 04 2022 04:27

0676369444. SHITET SUPER GJENDJE

EUR

Publikuar: Nën 04 04:27
Shikime: 77
SHITET : Mercedes benz E220 nafte , viti 2007, kambio automatike , 273 mije kilometra origjinale te gjitha te verifikuara , komanda ne timon , sensor shiu dhe drite , interior druri , sensor parkimi , sedilje lekure me ngrohje dhe elektrike , tapiceri bezhe shume e paster , fener inteligjent ( shkojne sipas drejtimit te timonit ) , pilot automatik , xhama te zinj origjinal , gomat michelin + disqe evo origjinal alumini fabrike
•Makina eshte shume e paster si nga brenda dhe jashte , makinen mund ta kontrolloni ku te doni eshte ne gjendje te perkryer mekanike estetike dhe vizuale , makina ka te gjitha sherbimet e bera dhe letrat te sapo prera per 1 vit
•Cmimi : 6700€ ( i diskutushem )
•📞 Kontakt : 0676369444
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
77
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676369444

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione