Mercedes E 220 cdi

4 500 EUR

Shitet nga: Auto Blevdi 04 Maj 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Librazhd
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
E 220
Makina sapo ka ardhur nga gjermania dhe ne gjendie shume te mire .Ka motor 220 eshte kamio automatike sendile lekure navi sensor parkimi etj .Per me shume info nr 0697941090
Auto Blevdi
0697941090
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione