E 220 cdi Evo avantgard Makina te ndryshme

0 EUR

Shitet nga: auto blevdi 04 Maj 07:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Librazhd
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
makinat kane ardhur nga gjermania jane me dogane te paguar .Llojet e makinave qe disponojme jane Mercedes Benz si (A class C class E class G class me nafte dhe me benzin nje pjese dhe me impiant gazi te ardhur nga gjermania ku shenon dhe ne lejen gjermane me impiant gazi gjithashtu kemi ke
auto blevdi
0697941090
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione