Published: Dhj 12 2018 04:58

SHITET SUPER E 220 BLUEFFICCENCY 2010

Published: Dhj 12 04:58
Views: 110
Shitet mercedes Benz classe 220 E Blueefficency e Nentor 2010.Km 189 mij Sensor parkimi perpara dhe mbrama. marsha ne timon, sediljet lekure sallon shum i bukur. sedilje elektronike. sistemi start/stop Eco. Navigator satelitar, Dvd. Konsumi shume i ulet 6.3 lt ne qytet, 5.3 lt e kombinuar, 4.3 lt extraurban. i sapoardur nga i. te gjitha sherbimet te mercedes benz me dogane Makina eshte Perfekte!
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
110
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0675479698

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information